Pazar, Mayıs 3

Merhaba Dünya, Hello World

Bizler oldukça uzun zamandır secondlife'ın ilgilenmedik alanını bırakmamış iki arkadaşız. Yapacak bir şey kaldı diye hayıflanırken en çok keyif aldığımız şey olan giyim kuşam işine de bir el atalım dedik.

Dedik tabii ama Georgina için işin blog kısmı ilginç geldi Hayal içinse olay tamamı ile stil... 

Belki buralara kimse bakmaz, belki bir süre sonra güzel geri dönüşler alırız, belki sponsorlarımız olur, belki sürekli cepten para harcarız bizler için bunun hiçbir önemi yok, kesin olan bir şey var; Georgina ve Hayal keyif aldıkları maceranın peşine düştüler bu sefer. We are two friends who have not left an area in secondlife that hasn't been taken care of. While we were complaining because there was nothing left to do, we said that we should step in to clothing stuff which we love the most.

Yeah, we said it but Georgina thought that the blog part of the bussines was gross. But for Hayal, the whole deal is about style. 

Maybe nobody will check out here, maybe later we'll get nice comebacks, maybe we'll have sponsors, maybe we'll always use cash money. It doesn't matter to us, there is just one thing which is certain; Georgina and Hayal are chasing an adventure that they enjoy.


0 Talks About :

Yorum Gönderme

Copyright © 2015 Girlsdrobe by Georgina Daylight
| Distributed By Gooyaabi Templates